KAKOVOST
na prvem mestu
ŠTEVILKA 1
v državi in ​​regiji

STECO TEAM

 Bosna in Hercegovina

Mihailo Stevanovic

Mihailo Stevanović

Generalni menadžer

Telefon : +387 55 545 300
Telefon : +387 55 545 222
Email : mihailo@stecocentar.com
Milenko Stevanović

Milenko Stevanović

Lastnik in ustanovitelj

Telefon : +387 55 545 300
Telefon : +387 55 545 222
Email : stecocentar@stecocentar.com
siniša stevanović

Siniša Stevanović

Generalni direktor prodaje

Telefon : +387 55 545 300
Mobilni: +387 65 700 800
Email : sinisa@stecocentar.com
Dragana Krstanović

Dragana Krstanović

CEO

Telefon : +387 55 545 300
Email : dragana@stecocentar.com
Nebojsa Jankovic

Nebojša Janković

Tehnični direktor

Mobilni: +387 65 146 861
Mobilni: +381 64 709 2000
Email : nebojsa@stecocentar.com
Branko Krsmanović

Branko Krsmanović

maščoba. inž. Gradnja / Vodja projektne skupine

Telefon : +387 55 545 300
Email : bane@stecocentar.com
Andrijana Peric

Andrijana Perić

dipl. mag. ekonomije

Telefon : +387 55 545 300
Email : andrijana@stecocentar.com
Goran Lazarević

Goran Lazarević

dipl. ekonomista

Telefon : +387 55 545 300
Email : goran@stecocentar.com
Misel Delic Steco Media

Mišel Delić

Marketing & Social Media

Telefon : +387 55 545 300
Mobilni: +387 65 569 431
Email : misel@stecocentar.com