SERTIFIKOVANI
FSC TUEV-COC-001802
KVALITET
na prvom mjestu
BROJ 1
u zemlji i regionu

STECO TEAM

 Bosna i Hercegovina

Milenko Stevanović

Milenko Stevanović

Vlasnik i osnivač

Telefon : +387 55 545 300
Telefon : +387 55 545 222
Email : stecocentar@stecocentar.com
siniša stevanović

Siniša Stevanović

Generalni menadžer prodaje

Telefon : +387 55 545 300
Mobilni: +387 65 700 800
Email : sinisa@stecocentar.com
Milenko M Stevanovic

Milenko M. Stevanović

Direktor

Telefon: +387 55 545 300
Mobilni: +387 65 919 991
Email : direktor@stecocentar.com
Nebojsa Jankovic

Nebojša Janković

Tehnički direktor

Mobilni: +387 65 146 861
Mobilni: +381 64 709 2000
Email : nebojsa@stecocentar.com
Branko Krsmanović

Branko Krsmanović

mast. inž. građ. / Šef projektnog tima

Telefon : +387 55 545 300
Email : bane@stecocentar.com
Andrijana Peric

Andrijana Perić

dipl. mag. ekonomije

Telefon : +387 55 545 300
Email : andrijana@stecocentar.com
Goran Lazarević

Goran Lazarević

dipl. ekonomista

Telefon : +387 55 545 300
Email : goran@stecocentar.com
Dragana Krstanović

Dragana Krstanović

dipl. ekonomista

Telefon : +387 55 545 300
Email : dragana@stecocentar.com
Misel Delic Steco Media

Mišel Delić

Marketing menadžer

Telefon : +387 55 545 300
Mobilni: +387 65 569 431
Email : misel@stecocentar.com