KVALITET
na prvom mjestu
BROJ 1
u zemlji i regionu

NAŠI KONTAKTI

Ukoliko se odlučite da kontaktirate našu komapniju STECO CENTAR d.o.o.
ili nekog od naših predstavnika u inostranstvu,
naši kontakti se nalaze na ovoj stranici.

Telefoni

Steco Centar možete kontaktirati putem sledećih telefona:

Tel.: +387 55 545 300
Fax: +387 55 545 200

Email

Sve vaše prijedloge, sugestije, pohvale i upite možete poslati putem email adrese:

stecocentar@stecocentar.com

Adresa

Kojčinovac, Glavna 132, 76316 Janja
Bijeljina, Bosna i Hercegovina

STECO TEAM

 Bosna i Hercegovina

Milenko Stevanović

Milenko Stevanović

Vlasnik i osnivač

Telefon : +387 55 545 300
Telefon : +387 55 545 222
Email : stecocentar@stecocentar.com
Dragana Krstanović

Dragana Krstanović

direktor

Telefon : +387 55 545 300
Email : dragana@stecocentar.com
siniša stevanović

Siniša Stevanović

Generalni menadžer prodaje

Telefon : +387 55 545 300
Mobilni: +387 65 700 800
Email : sinisa@stecocentar.com
Nebojsa Jankovic

Nebojša Janković

Tehnički direktor

Mobilni: +387 65 146 861
Mobilni: +381 64 709 2000
Email : nebojsa@stecocentar.com
Branko Krsmanović

Branko Krsmanović

mast. inž. građ. / Šef projektnog tima

Telefon : +387 55 545 300
Email : bane@stecocentar.com
Đorđe Gavranić

Đorđe Gavranić

mast. inž. građ.

Telefon : +387 55 545 300
Email : djordje@stecocentar.com
PREDRAG RANKOVIĆ

Predrag Ranković

mast. inž. građ.

Telefon : +387 55 545 300
Email : predrag@stecocentar.com
Dejan Mitrović

Dejan Mitrović

mast. inž. građ.

Telefon : +387 55 545 300
Email : dejan@stecocentar.com
dejan postolov

Dejan Postolov

dipl. ekonomista

Telefon : +387 55 545 300
Email : postolov@stecocentar.com
Miloš Radić

Miloš Radić

dipl. inž. arhitekture

Telefon : +387 55 545 300
Email : milos@stecocentar.com
kristina rankovic

Kristina Ranković

dipl. inž. maš.

Telefon : +387 55 545 300
Email : kristina@stecocentar.com
Nemanja Kršić

Nemanja Kršić

dipl. inž. arch.

Telefon : +387 55 545 300
Email : krsic@stecocentar.com
Savo Božić

Savo Božić

dipl. inž. građ.

Telefon : +387 55 545 300
Email : savo@stecocentar.com
Nikola Tanasic

Nikola Tanasić

građ. tehničar

Telefon : +387 55 545 300
Email : nikola@stecocentar.com
Miloš Mitrović

Miloš Mitrović

dipl. inž. IT

Telefon : +387 55 545 300
Email : mmitrovic@stecocentar.com
Andrijana Peric

Andrijana Perić

dipl. mag. ekonomije

Telefon : +387 55 545 300
Email : andrijana@stecocentar.com
Goran Lazarević

Goran Lazarević

dipl. ekonomista

Telefon : +387 55 545 300
Email : goran@stecocentar.com
Misel Delic Steco Media

Mišel Delić

Marketing menadžer

Telefon : +387 55 545 300
Mobilni: +387 65 569 431
Email : misel@stecocentar.com

STECO TEAM

Austria

Selvad

ECO Baukonzept GmbH Buchfeldgasse 9/4-5 1080 Wien

Telefon :+43 699 190 390 68
E-mail: office@eco-bau.at

Stevan

ECO Baukonzept GmbH Buchfeldgasse 9/4-5 1080 Wien

Telefon :+43 676 3122 029
E-mail: office@eco-bau.at

Andrej

ECO Baukonzept GmbH Buchfeldgasse 9/4-5 1080 Wien

Telefon :+43 660 444 275 1
E-mail: office@eco-bau.at

STECO TEAM

Holandija

Thijs Rijsbergen

Steco Netherland

Telefon :+31 6 5050 8154
E-mail: thijs@stecocentar.nl

STECO TEAM

Švajcarska

Ajdin Jakupović

Inhaber / Verkaufsleiter

Telefon : +41 71 558 88 99
Web: https://vision-haus.ch
info@vision-haus.ch

STECO TEAM

Francuska

David Paunovic

David Paunović

Maisons WELCOME WOOD, 1 place Praslin, 77000 Melun

Telefon : +33 650 2327 60
E-mail: david@maisons-ww.com

STECO TEAM

Španija i Portugal

Zoran Šeremet

Zoran Šeremet

Direktor

Telefon : +34 6300 62 855 | E-mail: zoran@tucasaeco.com
Loreta Blasco

Loreta Blasco

Marketing i Socijalni mediji

Telefon : +34 6449 13678 | E-mail: loreta@tucasaeco.com

STECO TEAM

Republika Hrvatska

Danijel Steco Centar

Danijel Žohar

dir. man. prod. Chasma d.o.o.

Telefon : +385 98 181-31-63
Telefon : +385 (0) 40 384-656
E-mail: info@chasma.hr
chasmadoo@gmail.com
web: https://www.chasma.hr

Za više informacija i zahtjev za ponudu za vaš projekat - Kontaktirajte nas!

STECO TEAM Vam šalje odgovor u najkraćem mogućem roku.